Lékař Stomatolog

Pracovní náplň lékaře:

– Každodenní péče o pacienty, účast na chodu ordinace, tvorba léčebných plánů

– Vzdělávání se formou školení zajištěných společností

– Spolupráce s laboratoří v rámci holdingu

Přihlášku s požadovanými ověřenými, či originálními údaji ,
telefonním spojením a e-mailovou adresou zasílejte do 30.6.2020

Kvalifikační požadavky

Odborná způsobilost – vysokoškolské vzdělání lékařského směru v oboru stomatologie
Profesionální přístup k pacientům
Praxe v oboru
Zdravotní způsobilost
Trestní bezúhonnost
Nadstandardní komunikační a organizační dovednosti
Uživatelská práce s počítačem v prostředí MS Office a softwarem xDent

Nabízíme

Práci v příjemném kolektivu a spolupráci se zkušenými kolegy v krásných nově zrekonstruovaných prostorách

Podporu recepce vč organizace kalendáře a plnohodnotné administrativní podpory

Nadstandardní platové podmínky
Možnost zkráceného úvazku
Příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce zaměstnání
Příspěvky na stravování
Další firemní benefity

Dentální hygienista/ka

Studium DH ukončené titulem Dis. nebo Bc.
Praxe jako Dentální hygienista/tka nutná
Paro praxe výhodou
Nutná uživatelská znalost PC
Znalost Xdent objednávacího softwaru výhodou,
Požadujeme zájem o obor,

Klidné a příjemné vystupování,

Chuť vzdělávat se
Znalost anglického či jiného jazyka výhodou

Nabízíme

Práce v nových a moderně vybavených ordinacích

Možnost kariérního postupu napříč celou skupinou

Úzká spolupráce s předními českými stomatology a specialisty

Široký pacientský kmen

Příprava kalendáře a organizace denodenní agendy samozřejmostí
Možnost práce na plný i zkrácený úvazek
Nadstandardní finanční ohodnocení
Podpora vzdělávání, příspěvek na školení a další výhody velké stabilní společnosti
Zajímavá práce v přátelském kolektivu
Nástup možný ihned!