Lékař Stomatolog

Pracovní náplň lékaře:

– Každodenní péče o pacienty, účast na chodu ordinace, tvorba léčebných plánů

– Vzdělávání se formou školení zajištěných společností

– Spolupráce s laboratoří v rámci holdingu

Přihlášku s požadovanými ověřenými, či originálními údaji,
telefonním spojením a e-mailovou adresou zasílejte na info@dentalholding.cz

Kvalifikační požadavky

Odborná způsobilost – vysokoškolské vzdělání lékařského směru v oboru stomatologie
Profesionální přístup k pacientům
Praxe v oboru
Zdravotní způsobilost
Trestní bezúhonnost
Nadstandardní komunikační a organizační dovednosti
Uživatelská práce s počítačem v prostředí MS Office a softwarem xDent

Nabízíme

Práci v příjemném kolektivu a spolupráci se zkušenými kolegy v krásných nově zrekonstruovaných prostorách

Podporu recepce vč organizace kalendáře a plnohodnotné administrativní podpory

Nadstandardní platové podmínky
Možnost zkráceného úvazku
Příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce zaměstnání
Příspěvky na stravování
Další firemní benefity

Dentální hygienista/ka

Studium DH ukončené titulem Dis. nebo Bc.
Praxe jako Dentální hygienista/tka nutná
Paro praxe výhodou
Nutná uživatelská znalost PC

Znalost Xdent objednávacího softwaru výhodou

Požadujeme zájem o obor

Klidné a příjemné vystupování

Chuť vzdělávat se
Znalost anglického či jiného jazyka výhodou

Nabízíme

Práce v nových a moderně vybavených ordinacích

Možnost kariérního postupu napříč celou skupinou

Úzká spolupráce s předními českými stomatology a specialisty

Široký pacientský kmen

Příprava kalendáře a organizace denodenní agendy samozřejmostí
Možnost práce na plný i zkrácený úvazek
Nadstandardní finanční ohodnocení
Podpora vzdělávání, příspěvek na školení a další výhody velké stabilní společnosti
Zajímavá práce v přátelském kolektivu
Nástup možný ihned!

Dne 24.7.2020, v Praze

Vážení klienti,

Na základě nařízení MZČR Vás žádáme, abyste dodržovali kompletní zakrytí dýchacích cest po celou dobu pobytu na našich klinikách včetně pravidelné dezinfekce rukou. Děkujeme za pochopení

Czech Dental Holding